Гімнастичне заняття для дорослих

Data publikacji: 09/03/2023

Za nami kolejne zajęcia gimnastyczne z elementami relaksacji w Multicentrum, które skierowane są do dorosłych osób z Polski i Ukrainy. Prowadzi je znakomita trenerka Gabriela Helak.  Zajęcia są realizowane w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”. Kolejne zajęcia odbędą się 13, 20 i 27 marca. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф

ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich

#RóżniRówniWażni