7.FPK – „Jesteśmy” – spotkanie autorskie z Klubem Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 30/08/2022

W ramach 7. Festiwalu Pięknej Książki zapraszamy na spotkanie z autorami z Klubu Poszukiwaczy Słowa!

Już 24 września (sobota) w Bibliotece Głównej CEM, ul. Jana Pawła II 55 odbędzie się Festiwal, na którym zaprezentują swoją ofertę znane i lubiane wydawnictwa. Swoje stoisko będzie miała także grupa lokalnych pisarzy czyli Klub Poszukiwaczy Słowa. Będzie to okazja do rozmowy z autorami oraz do zakupu  ich książek.

W tym dniu także zaplanowano uroczystą promocję 6. antologii Klubu pt. “Jesteśmy”. Jest to zbiór utworów autorów, piszących poezję i prozę, tworzących pod skrzydłem biblioteki.

O godzinie 16.00  w sali widowiskowej odbędzie się część artystyczna, którą rozpocznie Dyrektor Biblioteki Publicznej, a każdy z autorów będzie mógł zaprezentować swój wybrany utwór szerszej publiczności. Zatem zapraszamy wszystkich, którzy lubią obcować nie tylko z pięknymi książkami, ale też słowami.

W antologii znajdziemy  teksty autorów:

• Elik Aime’e – Elżbieta Schilling
  • Alicja Babikir Abbas