ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

LEGO na Szlaku Orlich Gniazd

Data publikacji: 12/01/2023

Nasze biblioteczne hasło na ten rok to “Znasz li ten kraj… Z książką przez Polskę”. Małopolska jest regionem, który przybliżamy czytelnikom, również młodym, w styczniu. 

Z tej okazji biblioteka w Złotokłosie zaprasza dzieci do budowania zamków, podobnych do tych, które znajdują się na Szlaku Orlich Gniazd.

Część tego szlaku znajduje się w Małopolsce, tu możemy podziwiać między innymi zamki: Będzin, Lipowiec, Tenczyn czy Korzkiew.

Warsztaty LEGO na Szlaku Orlich Gniazd są bezpłatne i realizowane w ramach projektu “Biblioteka dla wszystkich”. Zapraszamy na nie dzieci z Polski i dzieci z Ukrainy.

By wziąć udział należy zgłosić się mailowo (zlotoklos@biblioteka-piaseczno.pl) lub telefonicznie (22 726 92 01), a najpóźniej w dniu warsztatów dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową i zaakceptować Regulamin.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl