Akcja przeprowadzka – filia Piaseczno-Centrum

Data publikacji: 21/03/2023

Filia Piaseczno-Centrum przy Szkolnej 9 przenosi się do całkiem nowego lokalu mieszczącego się w budynku „Przystani Pod Klonami” – Centrum Aktywności Seniora w Piasecznie przy Szkolnej 18.

Musimy przenieść cały nasz książkowy dobytek, audiobooki, regały, fotele, materiały do zajęć, sprzęty oraz nasze ulubione filiżanki do kawy.

To bardzo dużo pracy, dlatego biblioteka będzie nieczynna od 17 kwietnia 2023.

Przewidywany czas zamknięcia: około 4 tygodni.

Pomóżcie nam!

Wypożyczcie książki, abyśmy mieli mniej do przenoszenia. Zwiększamy limit do 15 książek na konto oraz czas wypożyczenia do 16 czerwca.

Termin książek, który przypada na okres zamknięcia, będzie automatycznie wydłużony do 16 czerwca.

Do zobaczenia w nowej siedzibie – Filia Piaseczno przy Szkolnej 18.