Animacja i komiks “Znajdziesz nas w Bibliotece”

Data publikacji: 14/05/2021

Dziś proponujemy coś zupełnie nowego… komiks, który przedstawia kilku bohaterów o różnych zainteresowaniach i potrzebach. Biblioteka czeka na wszystkich!

Biblioteka to nie tylko niekończące się regały książek. Znajdziesz tu również liczne audiobooki oraz filmy. Na fanów planszówek czeka szeroka oferta gier idealnych na wieczór z rodziną lub przyjaciółmi. Może masz chęć na filmowy horror lub komedię, najnowszą część serii książkowej czy klasyczną powieść, a może radość sprawi Ci słuchanie audiobooka i miły głos lektora? Znajdziesz je w bibliotece!

Zobacz, co kryje nasz katalog online!

Komiks "Znajdziesz Nas w bibliotece"