ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“Bajki o współpracy, pomocy i działaniu”- Habitat for Humanity

Data publikacji: 09/04/2021

Drodzy Czytelnicy!

Z radością informujemy Was, że nasza biblioteka otrzymała od Fundacji Habitat for Humanity w prezencie publikację “Bezpieczne domy przyjazne miasta, czyli bajki o współpracy, pomocy i działaniu”, która jest wynikiem współdziałania z Fundacją CultureLab w ramach projektu edukacyjnego BUILD Solid Ground.

“Build Solid Ground” to międzynarodowy projekt edukacyjny, który był realizowany od października 2017 do stycznia 2021 roku, mający na celu w szczególności pokazanie jak mieszka i żyje się w krajach “Globalnego Południa”. Wskazano również problemy w skali lokalnej i globalnej oraz powiązania między nimi, pomagając zrozumieć ich przyczyny i zachęcić do krytycznego spojrzenia na własne postawy i zachowania. Zachęcamy do odwiedzenia strony habitat.pl/build-solid-ground, żeby zapoznać się z dodatkowymi materiałami edukacyjnymi!

Fundacja Habitat for Humanity Poland to fundacja wspierająca niezamożne osoby, które nie mają gdzie mieszkać lub mieszkają w nieodpowiednich warunkach. Hasło i wizja: “Świat, w którym każdy ma godne miejsce do życia. “  

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl