Bez prądu też można się bawić

Data publikacji: 12/02/2020

W czwartek 30 stycznia ponownie zaprosiliśmy mieszkańców do stołów zastawionych planszówkami. Tym razem królował m.in. Detektyw Pozytywka – znany i lubiany bohater książek Grzegorza Kasdepke. Graliśmy też w klasyki – Farmera i Kim jestem?. Była masa śmiechu i zdrowa rywalizacja. Wszystkie zasady do godziny 16.00 wyjaśniała Monika, która prowadzi wraz z Przemkiem cykl Czwartki bez prądu. Po 16.00 natomiast w salach Multicentrum rozsiedli się gracze, którzy wolą karcianki i gry bardziej skomplikowane. Zapraszamy w kolejny czwartek na kolejne gry!