[BRAK MIEJSC] Bezpłatne szkolenie dla bibliotekarzy “Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy?”

Data publikacji: 05/11/2020

Uwaga! Limit miejsc wyczerpany.

Koleżanki i Koledzy,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? – strategia wizerunkowa biblioteki (inny tytuł tego szkolenia to “Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych i wykorzystywania ich potencjału do działań promocyjnych”).

Organizatorami szkolenia są: Zarząd Okręgu SBP w Warszawie oraz Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Szkolenie online, realizowane w ramach projektu „UMIEJĘTNOŚCI=SUKCES” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury odbędzie się w dniach:

• I część: 19 listopada 2020 r. – godzina 9.00-11.30
  • II część: 24 listopada 2020 r. – godzina 9.00-11.30

Warsztat poprowadzi KRZYSZTOF BIEGANOWSKI.

Tak mówi o sobie: „Zawodowo kręci mnie marketing, który dla mnie jest sprytnym sprawianiem, aby klient poczuł się mądry i dokonywał mądrych wyborów. Wierzę, że ludzie potrzebują zabawy, radości i gry, stąd pewnie nazwa mojej firmy “People Need Fun”. To już ponad 9 lat doświadczenia w marketingu, gdzie mocno koncentruję się na mediach społecznościowych, tworzeniu kampanii, pokazywaniu firmom jak zaistnieć w “internetach”. Pomagam im w budowaniu tzw. lejka marketingowego, z którego otrzymują ode mnie, co tylko zechcą.”

Więcej informacji o prowadzącym: https://goodbooks.pl/zespol/.

Zgłoszenie (pobierz formularz tutaj) prosimy przesyłać na adres: dyrektor@biblioteka-piaseczno.pl

Termin zgłoszeń: do 16 listopada 2020 r. do godziny 23.59.

Liczba miejsc ograniczona. Prześlemy potwierdzenie udziału.