Biblioteczna apteczka – trudne emocje u dzieci

Data publikacji: 24/09/2021

Wstyd, strach, tęsknota, zazdrość to tylko jedne z wielu emocji, z którymi borykają się dzieci w codziennych sytuacjach zarówno w domu, jak i w szkole. Zadaniem rodziców jest pokazanie im odpowiedniej drogi pomocnej w pogodzeniu się ze swoimi emocjami. W ramach cyklu “Biblioteczna apteczka” zapraszamy do wypożyczeń książek, które wskażą jak pomóc dziecku radzić sobie w trudnych i stresujących sytuacjach. Wspólna lektura może być wstępem do ważnej dla dzieci rozmowy. Zapraszamy do Oddziału dla dzieci i młodzieży.

Wystawka książek o emocjach