Biblioteka i skatepark – przepis na udany weekend!

Data publikacji: 13/09/2021

Na spotkaniu w skateparku nie mogło zabraknąć stoiska Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Niezrównany Przemek Kowalski i strefa Multitechnologie, wirtualna rzeczywistość, czyli konsola PS4 i gogle VR. Ta strefa cieszyła się dużą popularnością, był też rysunek 3D. Każdy mógł sobie sam zrobić bransoletkę, koralików nie zabrakło i chętnych również, by zrobić sobie indywidualną biżuterię. Na okrasę był pokaz baniek według sekretnej receptury Przemka. Dziękuję za pomoc moim koleżankom Danusi Wiśniakowskiej, Agnieszce Janickiej oraz Przemkowi Kowalskiemu i jego żonie Karolinie, Mirkowi Tarnogórskiemu za pomoc techniczną, a za zaproszenie nas na ten festyn sołtys Wólce Kozodawskiej Joannie Morawskiej.