ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Biblioteka na Dniach Józefosławia

Data publikacji: 06/06/2023

W pierwszy weekend czerwca odbył się festyn Dni Józefosławia. Stoisko biblioteki można było odwiedzić w sobotę 3 czerwca.

Na wszystkich, którzy do nas zawitali , czekało mnóstwo atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się quiz o książkach. Przekrój pytań był różnorodny: od najmłodszych, po młodzież, do dorosłych. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na pytanie, wylosował nagrodę – książkę lub gadżet.

Wokół stoiska ustawione zostały leżaki, na których można było odpocząć lub popatrzeć na występy na głównej scenie. Najmłodsi chętnie kolorowali przygotowane przez bibliotekarzy kolorowanki z postaciami z bajek.

 

Na dzieci czekali również wyjątkowi futrzani goście – dwa króliki miniaturki, Perełka i Śnieżynka. Można było pogłaskać i nakarmić zwierzątka, a także dowiedzieć się co nieco o ich zachowaniach i potrzebach od ich właścicielki.

Każdy chętny mógł skorzystać również z usług fotobudki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dni Józefosławia już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko biblioteki. Do zobaczenia za rok.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl