ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Biblioteka w zasięgu

Zadanie „Biblioteka w zasięgu — aplikacja mobilna” w ramach projektu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury

Zadanie polega na zaprojektowaniu oraz wdrożeniu bibliotecznej aplikacji mobilnej, której celem będzie szerokie dotarcie do mieszkańców i użytkowników Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Aplikacja  będzie zawierać wiele funkcjonalności bardzo przydatnych dla użytkowników. Za jej pośrednictwem będzie można przeglądać katalogi biblioteczne (wyszukiwać książki), przeglądać informację o wypożyczeniach, przedłużać je, rezerwować książki, wysyłać prośby o kod Legimi. 

Integracja ze wdrażanym książkomatem powstanie z myślą o wygodzie użytkowników. Integracja z kalendarzem bibliotecznych wydarzeń z filtrowaniem po filiach oraz po określonych typach wydarzeń, dzięki czemu czytelnik będzie na bieżąco z wydarzeniami. Funkcja „Moja półka” pozwoli na utworzenie własnej, wirtualnej biblioteczki. Aplikacja będzie posiadała także skaner kodów QR oraz kreskowych. Umożliwi również na wygenerowanie e-karty bibliotecznej.  Łatwy kontakt z biblioteką to również szybki dostęp do informacji teleadresowych. 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl