ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Centrum Aktywności Lokalnej w Złotokłosie – ankieta

Data publikacji: 15/03/2023

Wypełnij anonimową ankietę!

Centrum Aktywności Lokalnej w Złotokłosie to miejsce, którego oferta skierowana będzie do mieszkanek i mieszkańców w różnym wieku – dzieci i młodzieży, dorosłych i seniorów. To przestrzeń do zawiązywania i pogłębiania więzi sąsiedzkich, wspierania oddolnych inicjatyw, organizacji wolontariatu i włączania w życie lokalnej społeczności osób i grup z różnych powodów wykluczonych lub mało aktywnych.

Planowaną siedzibą takiego Centrum jest ul. Romualda Traugutta 10,  przy Szkole Podstawowej imienia Mieczysława Fogga w Złotokłosie. Chcąc zaangażować Państwa na każdym etapie jego projektowania, przygotowaliśmy ankietę, dzięki której będziemy mogli je wspólnie tworzyć i rozwijać.  Prosimy Państwa zatem o poświęcenie kilku minut i wypełnienie poniższej ankiety. Państwa opinie to niezwykle cenne wskazówki do dalszych działań i rozwoju.

-> Przejdź do ankiety

Ankieta jest anonimowa, a udzielane odpowiedzi będą analizowane wyłącznie w formie zbiorczych zestawień statystycznych. 

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 5 minut.

Dziękujemy za pomoc!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl