Pani Paulina o sobie:
„Tworzenie z gliny daje mi spokój, radość i możliwość zamieniania wyobraźni w coś prawdziwego. Ceramika towarzyszy mi od czasów liceum plastycznego, a dziś znów jest częścią mojego życia. Od pięciu lat tworzę hobbystycznie rzeczy inspirowane naturą, zwierzętami i światem wyobraźni. Lubię, gdy moje prace są ciepłe, trochę bajkowe i pełne charakteru. Mam nadzieję, że przyniosą dzieciom radość i zachęcą je do patrzenia na świat z ciekawością.”
Wystawa dostępna w godzinach pracy Oddziału dla dzieci i mlodzieży.
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.