Chwila dla Ciebie – warsztaty rozwojowe dla kobiet

Data publikacji: 21/12/2020

“Chwila dla Ciebie” to warsztaty dla kobiet, które odbyły się 12 grudnia w ramach naszych działań na platformie Zoom. Poprowadziła je Agnieszka Podleśna, trener komunikacji empatycznej i coach pracujący w nurcie NVC.

Spotkanie było okazją do zatrzymania i wsłuchania się w siebie, w swoje uczucia i potrzeby.

Jest to szczególnie ważne, gdy w pośpiechu gubimy kontakt z samą sobą i działając na autopilocie nie możemy podejmować świadomych, zgodnych z naszymi wartościami i potrzebami, decyzji.

Jedna z uczestniczek powiedziała na koniec, że na warsztaty przyszła zrezygnowana na skutek swojej sytuacji w pracy. Niezwykłe było dla niej to, że kiedy przyjrzała się swojej sytuacji z perspektywy zaproponowanej przez prowadzącą, mogła na koniec tej pracy zauważyć, że odzyskała spokój, zrozumienie i sprawczość.