Co za szycie! – cykl warsztatów dla dorosłych

Data publikacji: 27/09/2022

Zapraszamy na 3-etapowy cykl warsztatów dla dorosłych “Co za szycie”. Pierwsze spotkanie już 1 października 2022r. o godz. 10.00-13.00. Tematem przewodnim będzie, absolutnie konieczna w garderobie każdej kobiety, spódnica. Uczestniczki poznają różne typy spódnic, wspólnie dopasujemy rodzaj fasonu do poszczególnych sylwetek. Przeanalizujemy proces tworzenia spódnicy od projektu, poprzez dobór tkanin aż do uzyskania efektu końcowego. Opłata za jedno spotkanie 20 zł. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do zapisów. Zapisy na podstawie Karty Zgłoszenia. Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić Karta Zgłoszenia   i przesłać uzupełniony skan na adres kosciuszki@biblioteka-piaseczno.pl  lub przynieść osobiście do biblioteki. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu.

Warsztaty szycia na maszynie dla dorosłych