Cykl zdjęć autorstwa Damiana Chrobaka zdobył nagrodę!

Data publikacji: 18/11/2021
Z dumą ogłaszamy, że cykl zdjęć “Biblioteka Publiczna w Piasecznie podczas pandemii” autorstwa Damiana Chrobaka zdobył nagrodę nagroda im. IA za obraz starego zawodu w nowej rzeczywistości w konkursie O!ZNAKI PRACY 2021 w kategorii FOTOGRAFIA.

“Zdjęcia powstały w kwietniu 2020 roku w czasie wzmożonych obostrzeń w piaseczyńskiej bibliotece, gdy obsługa czytelników odbywała się przez tzw. drzwi czy okno. Na fotografiach widać pustkę, bezruch w zazwyczaj tętniącej życiem przestrzeni. „Biblioteka w pandemii” to krótka podróż po emocjach. Niewątpliwie to materiał dokumentujący mały wycinek codziennych trudów funkcjonowania tego miejsca, który kiedyś będzie tylko kronikarskim zapisem minionych, smutno-strasznych czasów.”

Serdecznie gratulujemy nagrody!