Cztery strefy życia – strefa żółta

Data publikacji: 23/02/2022

W miniony poniedziałek, 21 lutego, odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu “Cztery strefy życia”, które prowadziła trenerka komunikacji empatycznej i coach, Agnieszka Podleśna.

Tym razem Uczestniczki warsztatów poruszały się w przestrzeni tzw. strefy żółtej, która jest czasem odpoczynku i regeneracji.

Badania pokazują, że potrzebujemy być w tej strefie przez 42 procent czasu. Jak wykorzystać te dziesięć godzin na dobę, by móc później świadomie i efektywnie przebywać w pozostałych strefach? Jaki wpływ na nasz odpoczynek i regenerację mają nasze przekonania? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi szukały Uczestniczki tego spotkania.
Polecana przez prowadzącą książka "Teoria poliwagalna w praktyce" Dany Deb