Cztery strefy życia – strefy regulacji

Data publikacji: 19/01/2022

W poniedziałek 17 stycznia ruszył cykl czterech warsztatów dla kobiet pt. “Cztery strefy życia”, które prowadzi Agnieszka Podleśna (trenerka komunikacji empatycznej i coach).

Pierwsze spotkanie wprowadzało Uczestniczki w świat stref regulacji, w których funkcjonuje nasz autonomiczny układ nerwowy. Świadomość tego zagadnienia może być pomocnym krokiem do rozumienia siebie i innych, a także do podejmowania świadomych działań wspierających nasz dobrostan.

Tego dnia było również miejsce na poznanie i doświadczenie, jak empatia może nas wspierać w powracaniu do swoich zasobów.