Cztery strefy życia – warsztaty dla kobiet

Data publikacji: 13/12/2021

Uwaga! Brak miejsc na to wydarzenie.

O tym jak dbać o swój dobrostan

Drogie Kobiety,

zapraszamy Was na cykl czterech spotkań, podczas których będziecie mogły znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

• jak działa autonomiczny układ nerwowy i dlaczego bezpieczeństwo jest najważniejszym warunkiem dla rozwoju człowieka;
  • czym jest teoria poliwagalna i model stref regulacji wg Stephena Porgesa;
  • jak dbać o siebie wobec procesów, które w nas zachodzą na poziomie biologicznym i emocjonalnym;
  • czym jest regulacja i w jaki sposób różni się od kontroli?
  • żółta, zielona, czerwona, niebieska – czyli o co chodzi ze strefami regulacji;
  • jak możemy się opiekować swoimi różnymi autonomicznymi reakcjami, by jak najwięcej przebywać w strefie, w której doświadczamy radości i satysfakcji?
  • jak najczęściej reagujemy na zagrożenie i co możemy z tym zrobić;
  • jaką informację niesie złość;
  • jak możemy od strachu i złości docierać do konstruktywnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • czym jest rezyliencja;
  • jak ładować akumulatory i świadomie budować własną strefę komfortu.

Forma pracy:

• cztery spotkania trzygodzinne, podczas których będziemy pracować warsztatowo (rozmowy w dwójkach i małych grupach, ćwiczenia, miniwykłady, scenki, refleksje);
  • terminy: 17.01, 24.01, 14.02, 21.02. 2022r., zawsze o godzinie 17:30

Prowadząca:

• Agnieszka Podleśna: trenerka komunikacji empatycznej i coach; prowadzi szkolenia z komunikacji, rozwojowe grupy wsparcia, warsztaty dla rodziców; wspiera też indywidualnie ludzi, którzy chcą w zgodzie ze sobą realizować swoje cele zawodowe i prywatne.

www.agnieszkapodlesna.pl; Facebook: Kochać bardziej – Agnieszka Podleśna

Cena za cztery spotkania: 20 zł

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Oddziału dla Dorosłych Biblioteki Głównej lub odesłać mailowo na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl. Zgłoszenie do wzięcia udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.