Czytaj książki i ćwicz angielski

Data publikacji: 10/12/2020

Czytanie książek do sama przyjemność, a czytanie książek po angielsku to przyjemność połączona z pożytecznym:)

Filia w Józefosławiu powiększyła swój księgozbiór o książki anglojęzyczne podarowane przez Czytelników. Mamy dla Was książki dla najmłodszych czytelników, dla dzieci czytających samodzielnie, dla młodzieży, a także dla dorosłych.

Sprawdźcie, jakie powieści znajdziecie w naszym dziale Książki Obcojęzyczne. Możecie sprawdzić w katalogu: https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/bstart/1885  – po rozwinięciu “wyszukiwanie zaawansowane”  wpiszcie słowo “obcojęzyczne” w pole “słowa kluczowe”. Możecie także przyjść do biblioteki i przejrzeć zbiory na miejscu.