Czytaj z głową, w zgodzie z ciałem!

Data publikacji: 29/03/2023

Oddział dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej CEM zaprasza na warsztaty “Czytaj z głową, w zgodzie z ciałem!”.

Czy wiesz, że czytanie może mieć niekorzystny wpływ na Twoje ciało?! Na spotkaniu z mgr fizjoterapii Gabrielą Helak dowiesz się: czego potrzebuje twoje ciało, aby być sprawne i zdrowe. Jakie nawyki są niekorzystne. Jakie zachowania pozwolą ci czuć się dobrze oraz jak je w łatwy sposób wypracować, aby stały się Twoją codziennością.

Czytaj na zdrowie!

Zajęcia dla młodzieży od 11 roku życia. Koszt zajęć: 20 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 17:00 w sali widowiskowej.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić Kartę Zgłoszeniową i złożyć ją w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Głównej. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.