ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Czytam od Malucha

Data publikacji: 30/04/2024

Kolejne spotkanie „Czytam od Malucha” odbyło się 30 kwietnia 2024 roku, a tematem przewodnim był Dzień Ziemi, który obchodziliśmy 22 kwietnia.

Zanim przeszliśmy do części warsztatowej daliśmy nowym dzieciom czas do oswojenia się z biblioteką. Pomogła nam w tym książka H. Tulleta pt: “Naciśnij mnie”, która zaangażowała maluchy do aktywnego czytania. Poprzez naciskanie kropek, klaskanie, dmuchanie i potrząsanie książką działy się różne niesamowite rzeczy, które mogliśmy zobaczyć po przekręceniu kartki. Czytanie i wykonywanie zadań sprawiło wszystkim frajdę.

Po zabawie zaprosiliśmy dzieci wraz z opiekunami do wykonania kwiatów, które zdobiliśmy kuleczkami zrobionymi z bibuły. Z dużym zaangażowaniem nasi mali uczestnicy ozdabiali swoje prace, ćwicząc przy okazji sprawność rąk. W nagrodę za wykonanie zadania poszliśmy na taras, na którym dzieci dostały kredę i mogły malować ulubione wzorki.

Dziękujemy za zaangażowanie i mile spędzony czas w naszej bibliotece. 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl