Daję empatię sobie – warsztaty dla mam

Data publikacji: 23/05/2023

Filia Piaseczno przy Szkolnej 18 zaprasza mamy na warsztaty “Daję empatię sobie”.

Droga Mamo, czy masz tak czasem, że tęsknisz za:
– przestrzenią dla samej siebie,
– chwilą spokojnego oddechu,
– zrozumieniem samej siebie,
– otoczeniem siebie troską i uwagą
i przy tym zależy Ci na sprawczości i wpływie, by swoim działaniem dbać, o to co jest dla Ciebie ważne?

Jeśli choć trochę odnajdujesz się w powyższych słowach, to te warsztaty są dla Ciebie!

Kto je poprowadzi? Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej, coach i mediatorka, która wspiera swoje Klientki i Klientów w budowaniu dobrych relacji z sobą i z innymi.
Fb: Ścieżki porozumienia – Agnieszka Podleśna

Spotykamy się 2 czerwca w godzinach 18.00-20.30. Koszt warsztatów 15 zł. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy mailowe: szkolna@biblioteka-piaseczno.pl oraz osobiście w bibliotece od 25 maja 2023 (otwarcie biblioteki po przeprowadzce).

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i złożyć ją w filii Piaseczno przy Szkolnej 18. Zgłoszenie się do udziału w warsztatach jest równoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Warsztatów.