ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

DKK w Józefosławiu

Data publikacji: 01/07/2024

26 czerwca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem nie w bibliotece w Józefosławiu, ale wyszliśmy w plener.  Zostaliśmy zaproszeni do ogrodu naszej uczestniczki Ewy. W otoczeniu bujnej roślinności dyskutowaliśmy o książce D.Lessing “Marta Quest”. Jest to historia młodej kobiety osadzona w latach 30 w Afryce Południowej. Zbuntowana i niepokorna kobieta pragnie wyzwolić się z ram konwenansów lecz nawet ucieczka z prowincji nie oznacza dla niej wolności. Rozmawialiśmy o jej życiu, samotności, braku zrozumienia wśród rówieśników. Książka nic nie straciła na swojej aktualności.

Następne spotkanie DKK planujemy 24 lipca 2024 roku na godz. 17.00. Tym razem zmierzymy się z książką J.Małeckiego “Święto ognia”. Będziemy porównywać książka kontra film. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą i pragną podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przeczytanego utworu.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl