W czerwcu w DKK z dreszczykiem omawiać będziemy powieść Agathy Christie pod tytułem „Noc w bibliotece”. Czerwcowe spotkanie to także tradycyjny grill naszego klubu.
Spotykamy się 15 czerwca o godz. 17.00 w Zalesiu Górnym.
Opis z LubimyCzytac.pl:
Skandal! W bibliotece pułkownika Bantry’ego znaleziono zwłoki młodej kobiety. Jej tożsamość pozostaje zagadką, a podejrzenia mieszkańców St. Mary Mead padają na pana domu. Czyżby szanowany arystokrata miał jakieś mroczne tajemnice? Może chciał się pozbyć niewygodnej kochanki, gdyż ofiarą jest atrakcyjna tancerka z ekskluzywnego hotelu.
Żona pułkownika, oburzona tymi podejrzeniami, wzywa pannę Marple – starą znajomą o nieprzeciętnych zdolnościach śledczych.
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.