ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Drugie spotkanie w ramach Emocjonalnego SPA

Data publikacji: 27/06/2022

Za nami już ostatnie warsztaty z cyklu “Emocjonalne SPA”, które poprowadziła Agnieszka Podleśna, trenerka komunikacji empatycznej i coach.

Tym razem Uczestnicy mogli zobaczyć, że uczucia za każdym razem, kiedy się pojawiają, chcą nas poinformować o tym, jakie nasze ważne potrzeby są zaspokojone lub niezaspokojone.
 
Była to więc szansa, by zatrzymać się nie tylko przy naszych emocjach, ale też przy naszych potrzebach, co dla Uczestników okazało się ważnym doświadczeniem. Okazuje się bowiem, że często działamy automatycznie, bez zatrzymania i refleksji, czy dane działanie nam służy. Tymczasem świadomość swoich potrzeb zwiększa szansę na to, że będziemy podejmować aktywności świadomie, z miejsca naszego “chcę” czy “wybieram” zamiast “muszę” czy “trzeba”.
 
Takie bycie przy uczuciach i potrzebach okazało się być dla Uczestników momentem łapania oddechu, czasem odpoczynku, stąd nazwa “Emocjonalne SPA” nawiązywała faktycznie do ich doświadczenia.
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl