Drugie spotkanie w ramach Empatycznej Szkoły dla Rodziców

Data publikacji: 24/09/2021

W ostatni poniedziałek odbyło się drugie spotkanie “Empatycznej Szkoły dla Rodziców”. Tym razem dotyczyło ono granic w rodzinie.

Uczestniczki spotkania mogły przyjrzeć się swoim granicom, temu, jak je rozpoznają i jak o nich mówią innym. Mogły też przećwiczyć mówienie językiem osobistym o swoich granicach oraz przyjrzeć się sytuacjom, w których dzieci zachowują się w sposób, który nam się jakoś nie podoba. Był to przyczynek do zaglądania od powierzchnię naszego zachowania w celu szukania tam naszych potrzeb, które chcemy tak naprawdę zaspokoić.

Za tydzień rozpoczniemy wspólną eksplorację świata uczuć.