• Usługa języka migowego

Dzień Babci i Dziadka, czyli styczniowa Bajkolandia

Data publikacji: 12/01/2023

Co mają wspólnego krasnoludki z Babcią i Dziadkiem? Tego z pewnością dowiedziała się publiczność wczorajszej Bajkolandii.

Uczestniczki warsztatów miały za zadanie przygotować przedstawienie pt. “Bajka o tym jak to krasnale chciały pomóc babci i dziadkowi”.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy od przygotowania postaci oraz od próby ról.

Krasnoludki, które zawsze pomagają innym zabrały się na leśnym zebraniu, aby postanowić komu pomogą tym razem. Decyzja padła na babcię i dziadka, którzy na co dzień ciężko pracują i ponadto bardzo często opiekują się wnuczętami.

Po ustaleniu zakresu obowiązków, krasnoludki wzięły się do wytężonej pracy.

Przedstawienie zakończyliśmy piosenką dla babci i dziadka.