Dzień dziecka w bibliotece

Data publikacji: 13/06/2022

W sobotnie przedpołudnie 4 czerwca Biblioteka Publiczna w Piasecznie zorganizowała piknik z okazji Dnia Dziecka. Atrakcji było bez liku. Mimo zmiennej aury pogodowej frekwencja wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Powitanie uczestników Pikniku z okazji Dnia Dziecka

Wydarzenie rozpoczęliśmy o godzinie 11:00 przepięknym pokazem mody podsumowującym całoroczne warsztaty z cyklu “Modoteka”. Modelki zaprezentowały się w oryginalnych kreacjach wykonanych z materiałów ekologicznych.

Tego dnia odbyło się również uroczyste wręczenie nagród w konkursach:

• “Przysłowie prawdę Ci powie”
  • “SOWA w bibliotece”

Przed salą widowiskową można było również podziwiać wystawę pokonkursową “Przysłowie prawdę Ci powie”.

Na dzieci czekało również dużo atrakcji przed budynkiem biblioteki:

– pokaz samochodów rajdowych i wyścigowych, motocykli oraz wozu strażackiego,

– odbył się również kiermasz anglojęzycznych książek dla dzieci,

– najmłodsi mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, na których wykonywali zakładki metodą scrapbookingową,

– można było również spróbować swoich sił w kole fortuny,

– a także zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Zabaw z bańkami mydlanymi nie było końca.

Nie zabrakło również przepysznej waty cukrowej oraz popcornu.

Piknik nie mógłby się odbyć bez Was. Dziękujemy wszystkim dzieciom Małym i Dużym za spędzenie czasu razem z nami. Podziękowania również dla tych, którzy przyczynili się do powstania tak wspaniałego wydarzenia, za nieocenioną pomoc w organizacji, wsparcie i zaangażowanie. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie.