ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Dzień Dziecka w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 04/06/2024

1 czerwca 2024 roku, w sobotę, w Bibliotece Publicznej w Piasecznie odbył się Dzień Dziecka, który przyciągnął liczne rodziny z okolicy. Od godziny 10.00 do 14.00 dzieci i dorośli mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych atrakcjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Na uczestników czekały strefy sportu, tańca i animacji, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dużym powodzeniem cieszył się pokaz magii w wykonaniu Konrada Modzelewskiego, który zachwycił zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Spotkanie z Kicią Kocią, popularną bohaterką książek dla dzieci, również było jednym z głównych punktów programu, przyciągając małych fanów literatury.

Dla miłośników książek przygotowano strefę bookcrossingu, gdzie można było wymieniać się książkami. Teatrzyk kamishibai, tradycyjna japońska forma opowiadania historii, przyciągnął uwagę wielu dzieci, które z zapartym tchem śledziły kolejne opowieści. W ramach warsztatów dzieci mogły stworzyć własnoręcznie prezenty dla mam, co sprawiło im wiele radości. Malowanie buziek oraz warsztaty z Muzeum Kaset również były bardzo popularne, oferując dzieciom możliwość kreatywnej zabawy.

Podczas wydarzenia nie zabrakło także smakołyków – uczestnicy mogli kupić lody, watę cukrową, popcorn, a także skorzystać z oferty food trucków.

Dzięki staraniom organizatorów i partnerów wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się wieloma atrakcjami, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy dla każdego dziecka.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl