Ferie zimowe z biblioteką w Józefosławiu

Data publikacji: 27/01/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na „Zimowe warsztaty z biblioteką”, które odbędą się w dniach 10-21 lutego 2020 w filii w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A. Można wziąć udział we wszystkich zajęciach lub wybrać konkretne. Udział w Feriach jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny, ale wymaga zgłoszenia uczestnictwa poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia udziału w zajęciach.

Regulamin “Zimowe warsztaty z biblioteką”

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia udziału należy dostarczyć: osobiście do biblioteki w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A lub przesłać skanem na adres mailowy: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT

10 luty – Mój pierwszy biznes – sprawdź, czy jesteś przedsiębiorczy / przedsiębiorcza? Warsztaty na podstawie książki Justyny Bereźnickiej „Kawiarnia. Mój pierwszy biznes. Kreatywny zeszyt ćwiczeń”. Możliwość zakupu książki na miejscu w specjalnej cenie 25 zł.

11 luty – Szyjemy wesołe portfele z filcu Igła, nitka i filc – powstaną piękne sówkowe portfele.

12 luty – Kodowanki – programujemy z robotami Photon i Ozobot Programowanie tras dla robotów, wspólna zabawa i nauka.

13 luty – Kociołek Wiedźmy – wyczarujemy ziołowy balsam do ust Wspólnie wyczarujemy w kociołku ziołowe, ochronne, bezbarwne balsamy do ust, świetne dla dziewczynek i chłopców. Wiedźma podzieli się z dziećmi wiedzą ziołach: jak je zbierać z szacunkiem dla przyrody i jak bezpiecznie stosować. Dzieci poznają również różne stany skupienia materii.

14 luty – Tworzymy wielkoformatowe gry planszowe Wspólnie projektujemy kolorowe gry na planszach wielkoformatowych.

WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 10-14 LAT

17-21 luty – Zaryzykuj w bibliotece! Słynna gra planszowa „Ryzyko” – zostań dowódcą, strategiem, zawieraj sojusze. W programie wspólne granie, poznawanie formacji wojskowych z różnych epok, anegdoty i ciekawostki.