ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

FESTIWAL // Wydawnictwo AGA-WA

Data publikacji: 20/09/2020

Agnieszka Waszak, związana z Piasecznem przez prawie pół życia, pisze, ilustruje i samodzielnie wydaje książki dla dzieci. Bardzo dba o to, aby były piękne, by dzieci z uśmiechem je czytały. Jest miłośniczką natury, malarką, fotografikiem, architektką krajobrazu.

W swoich książkach inspiruje do spełniania marzeń, uczy wiary w siebie, szacunku do innych ludzi i przyrody, z lekkością łączy tradycje słowiańskie, informacje naukowe i zachwyt nad różnorodnością Wszechświata. Jej książki zna mnóstwo dzieci w Piasecznie, miała spotkania autorskie w wielu przedszkolach i w szkołach.

Strona: https://www.facebook.com/wydawnictwo.agawa/

 

Festiwal organizowany jest w ramach projektu Festiwal Pięknej Książki „Piaseczno, Ludzie, Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie oraz Fundację „Arka” im. Józefa Wilkonia we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.

Logo Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Fundacji im. Józefa Wilkonia, Centrum Kultury w Piasecznie, Urzędu Gminy w Piasecznie, Powiatu Piaseczyńskiego, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury

Nagranie na licencji CC BY-SA 3.0 PL

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl