ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

FESTIWAL // Wydawnictwo ALBUS

Data publikacji: 21/09/2020

Wydawnictwo Albus zajmuje się książkami ilustrowanymi dla dzieci i młodzieży. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami w postaci nagród i wyróżnień w kraju i za granicą. Wykorzystujemy potencjał polskich autorów i ilustratorów i bardzo nas cieszy zainteresowanie obcojęzycznych wydawców.

Nasze książki podobają się dzieciom i ich rodzicom. Są piękne, mądre i ciekawe oraz pozytywnie recenzowane przez prasę i na forach internetowych. Niebanalna treść i oryginalna grafika, to podstawa naszego sukcesu.

Strona: www.albus.poznan.pl

Sklep: https://www.albus.poznan.pl/sklep

 

Festiwal organizowany jest w ramach projektu Festiwal Pięknej Książki „Piaseczno, Ludzie, Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie oraz Fundację „Arka” im. Józefa Wilkonia we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.

Logo Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Fundacji im. Józefa Wilkonia, Centrum Kultury w Piasecznie, Urzędu Gminy w Piasecznie, Powiatu Piaseczyńskiego, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury

 

Nagranie na licencji CC BY-SA 3.0 PL

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl