FESTIWAL // Zapraszamy na Festiwal Pięknej Książki 2020 ONLINE

Data publikacji: 16/09/2020

Już dziś zapraszamy Was filmowo na nasz wyjątkowy Festiwal Pięknej Książki 2020, który w tym roku odbędzie się online, będzie trwał aż 14 dni oraz będzie obfitował w liczne materiały filmowe i nie tylko.

Spotkamy się z autorami pięknych książek, z wydawcami, wybitnymi ilustratorami, odbędą się także liczne warsztaty online, a na naszej wirtualnej scenie wystąpią artyści z koncertami muzycznymi!

A wszystko to między 20 września a 4 października. Nie przegapcie!

Gdzie szukać filmów?

• W wydarzeniu na Facebooku

• Na naszej stronie internetowej

• Na naszym kanale YouTube

• Na stronie Fundacji “Arka”:

Serdecznie zapraszamy i widzimy się z Wami online!

Festiwal organizowany jest w ramach projektu Festiwal Pięknej Książki „Piaseczno, Ludzie, Książki” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie oraz Fundację „Arka” im. Józefa Wilkonia we współpracy z Centrum Kultury w Piasecznie oraz dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2020.

Dziękujemy wszystkim partnerom festiwalu za wsparcie inicjatywy.

Logo Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Fundacji im. Józefa Wilkonia, Centrum Kultury w Piasecznie, Urzędu Gminy w Piasecznie, Powiatu Piaseczyńskiego, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury

#festiwalpiaseczno #bibliotekapiaseczno #biblioteka #piaseczno #książki #piękna #festiwal #zapraszamy #film #online