ZMIANA DATY – Fiatem Uno przez Azję – Klub Podróżnika

Data publikacji: 05/01/2022
Uwaga! Nastąpiła zmiana daty wydarzenia.

W środę 16 lutego o godzinie 17:30  zapraszamy wszystkich naszych czytelników na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika.

Tym razem odwiedzą nas Monika i Jan Czempińscy, aby opowiedzieć o swojej podróży po Azji. Podróżnicy o swojej prezentacji mówią w ten sposób:

“Szanując modną dziś zasadę >>wykorzystaj to, co masz – nie kupuj nowego<< w 2018 roku wsiedliśmy do naszego pordzewiałego Fiata Uno i ruszyliśmy na wschód. Jeśli chcesz wiedzieć dokąd podczas sześciomiesięcznej podróży zajechał czerwony bolid (a dokąd nie), jakie wspaniałe szlaki górskie warto odwiedzić w niektórych regionach Azji, co dziwacznego da się tam zjeść i wypić oraz jak, w drobnych szczegółach, mogą wyglądać przygotowania do takiej wycieczki – zapraszamy na spotkanie!”

Spotkanie odbędzie się w czytelni Biblioteki Głównej.