ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Filmy dostępne online

Data publikacji: 24/03/2020

Nasi pracownicy starają się wyszukać dla Was ciekawe wydarzenia kulturalne dostępne online, które mogą uatrakcyjnić czas spędzany w domu. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie bardzo mocno wspieramy akcję #zostanwdomu.

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie zastąpi Wam książek, ale może macie zaległości w innych dziedzinach, które warto teraz nadrobić. Korzystając z propozycji przygotowanej przez Klub Filmowy z Gdyni, zamieszczamy listę filmów, które możecie obejrzeć bezpłatnie online. Wśród nich „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” – komediodramat, który zdobył ogromną popularność dzięki oryginalnemu scenariuszowi i zaskakującej fabule, „Pozycja dziecka” – niebanalny i bardzo poruszający rumuński film, nagrodzony na festiwalu w Berlinie Złotym Niedźwiedziem, a także „Tatarak” w reżyserii Andrzeja Wajdy z Krystyną Jandą w roli głównej. Cała lista dostępna poniżej. Życzymy udanych seansów.

Filmy dostępne online

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl