ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Finisaż ilustracji Agi Nowak

Data publikacji: 12/06/2024
3 czerwca w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbył się finisaż wystawy Agi Nowak.
 
Aga Nowak to artystka, która swoimi pracami urzeka każdego odbiorcę. Jest ilustratorką książki p.t. ” Dziewczynka, którą oswoił tygrys”, którą można wypożyczyć w naszej Bibliotece
Tytuł wciąga nie tylko ze względu na fabułę, ale również intryguje ilustracjami, o których opowiadała nam podczas Finisażu ich autorka.
 

Ilustratorka podzieliła się z nami tajnikami swojej pracy nad ilustracjami, opowiadając o inspiracjach, technikach i procesie twórczym. Jej pasja do sztuki i niezwykłe umiejętności znalazły odzwierciedlenie w każdej ilustracji, co nie umknęło uwadze zebranych gości. W trakcie spotkania mieliśmy okazję zadawać pytania, na które artystka chętnie odpowiadała, dzieląc się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.

Dziękujemy  za to niezwykle inspirujące spotkanie, które pozwoliło nam lepiej zrozumieć sztukę tworzenia ilustracji do książek. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl