ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle

Data publikacji: 13/02/2025

Biblioteka Główna serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Klub Podróżnika, które odbędzie się 13 marca 2025 roku o godz. 17:30 w SALI SZKOLEBNIOWEJ na I piętrze.

Tym razem gościem wydarzenia będzie Robert Gondek – podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki, który podzieli się wrażeniami z wyprawy w ramach projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Uczestnicy spotkania poznają fascynujące historie z podróży po Gabonie i Wyspach Św. Tomasza, w tym niezwykłe wyzwania związane ze zdobywaniem szczytów Mont Bengoué i Pico de Sao Tome. Prezentacja będzie również okazją do zobaczenia zdjęć z tropikalnych lasów zamieszkanych przez goryle, szympansy i mandryle. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników podróży i egzotycznych przygód!

Do zobaczenia!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl