Gala Sportu 2021 w bibliotece

Data publikacji: 04/03/2021

19 lutego 2021 roku o godz. 18.00 odbyła się Gala Sportu 2021, czyli Podsumowanie Roku Sportowego 2020 Gminy Piaseczno. W związku z pandemią, wydarzenie nie mogło odbyć się w zwyczajowej formule, dlatego zorganizowano Galę online z transmisją na żywo na Facebooku. Wydarzenie odbyło się na sali widowiskowej w budynku naszej Biblioteki Głównej.

Atrakcją i akcentem czytelniczym była zapowiedź książki „Sportowe dzieje Piaseczna”. Rozmowę z autorką książki Agnieszką Cubałą przeprowadził znany dziennikarz sportowy Michał Olszański.

Za pomoc w organizacji wydarzenia Dyrektor oraz Pracownicy Biblioteki Publicznej w Piasecznie otrzymali podziękowanie od Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podziękowanie od GOSIR dla biblioteki za pomoc w organizacji Gali Sportu Podziękowanie od GOSIR dla biblioteki za pomoc w organizacji Gali Sportu