ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Gimnastyka dla dorosłych

Data publikacji: 21/03/2023

“Ruch to zdrowie”, każdy Ci to powie! A na pewno usłyszysz to w Multicentrum. W każdy poniedziałek o 15:30 sala Multi zmienia się w przestrzeń, gdzie Panie z Polski jak i Ukrainy nabywają endorfiny.

Gimnastyka to świetny sposób, aby poprawić swoje samopoczucie, a przy okazji wzmocnić swoją kondycję fizyczną. Podczas naszych poniedziałkowych spotkań, które prowadzi fizjoterapeutka – Gabriela Helak, wprawiamy nasze ciało w ruch do którego nie jest przyzwyczajone na co dzień. Przy muzyce tanecznym krokiem rozgrzewamy się, wzmacniamy i rozciągamy, a co najważniejsze doceniamy nasze ciało.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінф ормаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

 

#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich


#RóżniRówniWażni


#FRSI_Бібліотекадлякожного


#РізніРівніВажливі

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl