ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Gra edukacyjna ,,Mozaika klimatyczna” w Bibliotece Publicznej w Piasecznie

Data publikacji: 11/07/2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze edukacyjnej pt. „Mozaika Klimatyczna”, która odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Piasecznie (sala szkoleniowa, 1 piętro).

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, którzy ukończyli 16 lat, do udziału w wyjątkowych warsztatach “Mozaika Klimatyczna”, które odbędą się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym.

O grze

Podczas warsztatów, pod przewodnictwem animatorki, uczestnicy będą mieli okazję poznać mechanizmy rządzące zmianami klimatu. W interaktywny sposób, przy użyciu kart opartych na raportach klimatycznych, stworzymy tytułową mozaikę, która ilustruje związki między różnymi zjawiskami wpływającymi na klimat.

„Mozaika Klimatyczna” to nie tylko sposób na zgłębianie wiedzy, ale również na zrozumienie złożoności problemów klimatycznych i ich wzajemnych powiązań. Uczestnicy wychodzą z warsztatów z nową perspektywą i motywacją do działań na rzecz naszej planety. Dołącz do nas i przekonaj się, jak inspirujące i angażujące mogą być te trzy godziny!

Opinie uczestników mówią same za siebie:

„Otwarte oczy na zjawiska klimatyczne, ciekawe i angażujące!”
„Diagnoza stanu środowiska i motywacja do działania”
„Warsztat dla każdego, niezależnie od poziomu wiedzy!”
Nie przegap tej okazji! Zapisz się już dziś i dołącz do grona osób świadomych klimatycznych wyzwań. Razem możemy zmieniać świat!

Warunkiem wzięcia udziału w grze edukacyjnej jest zgłoszenie się na adres mailowy: konkurs@biblioteka-piaseczno.pl

Na zgłoszenia czekamy do 30 lipca.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: konkurs@biblioteka-piaseczno.pl.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl