ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Grudniowe spotkanie DKK

Data publikacji: 02/12/2020

W pierwszy wtorek grudnia odbyło się comiesięczne spotkanie DKK. Tym razem klubowicze rozmawiali o książce “Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli” Radka Raka, która zdobyła tegoroczną Nagrodę Literacką Nike.

To kolejny raz, kiedy sięgnęliśmy po książkę z gatunku fantastyki. Pomimo tego, że niektórzy członkowie klubu obstają przy stanowisku, że nie jest to lubiany przez nich gatunek, ten tytuł spodobał się wszystkim. Dyskusjom jak zawsze nie było końca, a jedna z klubowiczek przypomniała nam cytat z naszej grudniowej lektury: „(…) czytanie tych samych ksiąg powoduje zadzierzganie bardzo mocnych więzi.” Po roku wspólnych spotkań i czytania tych samych książek wszyscy zgodnie potwierdzamy prawdziwość tej sentencji!

Tradycyjnie, ostatnim punktem spotkania było wybranie lektury na kolejny miesiąc. Tym razem zdecydowaliśmy się przeczytać “Zbrodnie zimową porą” Agathy Christie. Do zobaczenia 5 stycznia o 18:00!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl