“Historia piaseczyńskich bibliotek” – spotkanie autorskie

Data publikacji: 23/01/2023

W piątek, 20 stycznia 2023, w Czytelni Biblioteki Głównej odbyło się spotkanie autorskie z Urszulą Bąkowską, autorką książki „Historia piaseczyńskich bibliotek”. Gościem specjalnym spotkania była Agnieszka Cubała, autorka książek historycznych.

Ula, która na co dzień pracuje w Dziale Promocji Biblioteki, opowiedziała o tym jak powstał pomysł na napisanie książki oraz jak wyglądał proces zbierania materiałów. Razem z Agnieszką Cubałą i Sylwią Chojnacką-Tuzimek rozmawiała o trudach pisania pierwszej książki oraz o satysfakcji, która towarzyszy ukończeniu pracy.

Nagranie ze spotkania można obejrzeć na Facebooku Biblioteki. KLIKNIJ TUTAJ