W poniedziałek 11 maja w ramach Klubu Podróżnika gościliśmy państwa Małgorzatę i Marka Dominko, którzy opowiedzieli nam o swojej podróży do Iraku. Wyprawa miała miejsce w 2025 roku. Podróżnicy zwiedzili Irak, który zachwycił ich gościnnością mieszkańców, smakami herbaty i daktyli, a także masą ruin, które przenoszą w czasie. Opowieść okraszona była zdjęciami, które pokazywały nie tylko zabytki, lecz także codzienność tego kraju. Nie zabrakło porad dotyczących podróży do Iraku.
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.