ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Jak to jest z tą złością? – warsztaty

Data publikacji: 16/01/2020

Jesteś rodzicem i cieszysz się z tego, że jest Ci to dane. Mówisz nawet nieraz, że dziecko to skarb. Wnosi w Twoje życie tyle radości i szczęścia. Tylko jest jedno “ale”…

Złość. Za dużo złości…

Myślisz sobie, że życie bez niej byłoby piękniejsze? Że byłoby wtedy o niebo łatwiej, o niebo lepiej?

Jeśli zastanawiasz się, jak rozumieć złość i co z nią robić, to przyjdź na warsztaty, które odbędą się w Bibliotece Głównej w CEM 8 lutego w godzinach 10.00-13.00. Wypełnij Karta zgłoszeniowa na warsztaty. Przeczytaj: Regulamin warsztatów. 

Wypełnioną kartę przynieś do Oddziału dla dorosłych Biblioteki Głównej w CEM lub wyślij skan na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl

Będziesz mógł/mogła przyjrzeć się na nowo złości swojego dziecka, ale też swojej. Dowiesz się, o czym ta złość chce Cię poinformować oraz poznasz sposoby, by nie musieć traktować jej jako instrukcji do działania oraz przeżywać ją choć trochę spokojniej.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl