ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Jesienne ozdoby DIY

Data publikacji: 07/11/2022

W jesienny poranek w Bibliotece Głównej odbyły się warsztaty tworzenia stroików i dekoracji. Była to wspaniała okazja do miłego spędzenia czasu, rozwinięcia własnej kreatywności oraz stworzenia jesiennej ozdoby do swojego domu. Warsztaty zostały przeprowadzone przez mieszkające w Piasecznie miłośniczki rękodzieła.

Uczestniczki poznały tajniki przygotowywania ozdób i dekoracji, nauczyły się łączenia elementów o różnych kształtach i strukturach. Dowiedziały się jak dobierać kolory aby stworzyć elegancką dekorację do różnych wnętrz.

Prowadząca warsztaty udostępniła wszystkim paniom biorącym udział w zajęciach odpowiednie materiały, niezbędne do wykonania wianków. Każda z pań mogła zabrać wykonaną własnoręcznie dekorację do domu.

Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej!

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu BLISKO (2021 – 2022) “Łączy nas biblioteka — integracja poprzez literaturę, sztukę i historię regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 – Priorytet 4.1.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl