Jesteś wyjątkowa – warsztaty z Katarzyną Wnękowską

Data publikacji: 21/09/2022

W sobotę 17 września odbyło się spotkanie z coachem i autorką książki „Jesteś wyjątkowa” – Katarzyną Wnękowską.

Warsztaty poprowadzone przez panią Katarzynę odbyły się w kameralnym gronie. Wpłynęło to na intensywność ćwiczeń, które okazały się dla uczestniczek bardzo emocjonujące. Panie pracowały na kartach Dixit, uczyły się technik relaksacyjnych i odbyły wewnętrzną podróż, która odsłoniła wiele skrywanych wcześniej uczuć i emocji.

Prowadząca profesjonalnie przeprowadziła uczestniczki przez proces odkrywania własnych odczuć i wewnętrznych blokad.  W oparciu o karty Dixit panie wskazywały swoje mocne strony, największe sukcesy a także projektowały plany, marzenia i cele. Warsztaty były niezwykle inspirujące i motywujące do działania.

Na koniec była możliwość zakupu książki pani Katarzyny z dedykacją.

Dziękujemy za obecność.