Joanna Miter uhonorowana statuetką „Osobowość Roku Mazowsza 2019″

Data publikacji: 25/08/2021

Podwójna gala konkursu „Osobowość Roku Mazowsza”, podczas której przyznano nagrody za 2019 i 2020 rok,  odbyła się 12 sierpnia 2021 roku w Teatrze Capitol w Warszawie. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza bibliotekarka Joanna Miter, która otrzymała statuetkę w kategorii kultura w powiecie piaseczyńskim w 2019 roku.

Plebiscyt ten, co roku przeprowadza gazeta „Polska The Times”, nagradzając osoby, które są wzorem do naśladowania dla innych. Uczestnicy są wyróżniani w kategoriach: Biznes, Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Polityka, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Nauka. Głosowanie odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy polega na poznaniu laureatów klasyfikacji powiatowej. Natomiast drugi na nagradzaniu osób, które zdobyły największą ilość głosów w swojej kategorii w całym województwie mazowieckim. O statuetkę w tym roku rywalizowały osoby z 37 powiatów oraz 5 miast na prawach powiatu.

Joanna Miter ze statuetką "Osobowość Roku",  fot.Szymon Starnawski.

Podczas tegorocznej gali nagrodzeni otrzymali statuetki za swoje zasługi w 2019 i 2020 roku. Zeszłoroczny bankiet nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa.

Joanna Miter odbiera statuetkę "Osobowość Roku", fot.Szymon Starnawski.

Joanna była już wielokrotnie nagradzana i doceniana nie tylko w Piasecznie, ale i poza nim. To miłośniczka literatury dziecięcej, która całe swoje serce wkłada w rozwój Biblioteki. Dziękujemy, że jesteś z nami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia pochodzą ze strony: https://polskatimes.pl/, autor zdjęć: Szymon Starnawski. Film z wydarzenia jest dostępny tutaj.