ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kasia Nosowska w Piasecznie!

Data publikacji: 17/05/2021

W sobotni wieczór 15 maja 2021 roku mieliśmy okazję spotkać w naszej Bibliotece Głównej niezwykłego i długo wyczekiwanego gościa. Świadczy o tym choćby fakt, że wejściówki na spotkanie rozeszły się w 40 minut po rozpoczęciu sprzedaży. Piaseczno czekało na Kasię Nosowską i uczestnicy sobotniego spotkania potwierdzą, że warto było czekać.

Kasia Nosowska jest znaną polską piosenkarką, autorką tekstów, kompozytorką, felietonistką, a teraz także pisarką. Ma w swoim dorobku dwie książki “A ja żem jej powiedziała…” oraz “Powrót z Bambuko”. Często określana jest również mianem osobowości medialnej, ze względu na swoją obecność w mediach społecznościowych.

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską dotyczyło najnowszej książki autorki “Powrót z Bambuko”, w której dzieli się swoimi przemyśleniami i przeżyciami oraz pokazuje swoje sposoby na radzenie sobie z codziennością. Na spotkaniu mogliśmy usłyszeć wiele ciekawych anegdot. Uczestnikom zapewne zapadnie w pamięć historia o gwizdaniu męża Pani Kasi czy wspomnienie Komunii. Prowadząca, Katarzyna Ostrowska, zadawała wnikliwe pytania, w wyniku których wyszło na jaw, że pisarka od niedawna zamieszkała w Piasecznie. Mamy więc nadzieję na częstsze spotkania!

 

Spotkanie z autorką było ostatnim, jakże ważnym i ciekawym, wydarzeniem w ramach XVIII Tygodnia Bibliotek. Obie książki autorki są dostępne w naszych bibliotekach – zapraszamy do wypożyczania i czytania!

Więcej o spotkaniu można przeczytać na portalu Przeglądu Piaseczyńskiego.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl